Blog

Amanda je poslední

20.05.2012 16:48

Ale zřejmě ji to nějak nedeptá a pěkně se vyvalovala na sluníčku. Plížila jsem se jako myška, že nafotím exkluzivní záběr jak legračně spí, ale uši i čich má výborný a hned se vzbudila.

Amon ( Hugo ) do nového domova dorazil v pořádku a už mi přišla zprávička.

Dobrý deň, paní Holmanová,
 
tak sme šťastne dorazili domov. Hugo bol veľmi statočný a celú cestu kľudný. Keď sme ho pustili do bytu, mysleli sme, že nám tu všetko skontroluje a obehá. V skutočnosti sa dostal len po gauč, na ktorom odvtedy spí  buldog  Ďakujeme Vám za neho a pozdravujeme vás. Určite sa čoskoro ozveme.
 
Príjemný zvyšok víkendu Vám praje Hugova nová rodina.

Taky všechny příznivce, kteří pravidelně navštěvují blog pozdravuji a nebojte, odchod posledního štěňátka neznamená konec informací na webu. Budu vkládat dál všechny novinky, příběhy a občas i horrory, protože každý den přináší nové věci a já si zde klidu vážně moc neužiju. Ono i dospěláci, to je taky moc povedená parta. Zrovna v týdnu jsem hledala umělohmotnou odměrku na 2 litry. Byla bych přísahala že jsem ji nechala na zahradě, když jsem šla dávat štěňatům vodu. Prostě nikde nebyla, hledání bylo marné a je jasné že byla provedená důkladná "domovní prohlídka" i u dospěláků. Dnes jsem odměrku našla, ale v jiné podobě a to na tisíc kousků. Kde těch tisíc kousků bylo téměř týden schovaných opravdu nechápu a všichni koukají, jako že to vidí poprvé v životě.

Alex

19.05.2012 23:31

 

Fotečky od Alexe ze Zlatník. Je to prý velký šikula, už je čistotný :-) ha, ha..to se asi chlapec trošku přetvařuje...

Dnes měla odjet Amanda, ale její páníček musel na víkend do práce. Zítra odjede Amon a Amanda tu tedy ještě zůstane, než si pro ni její páníček přijede. Přijede i se Zorkou z vrhu "Z" , ta je taky prý úžasná, šikovná a prostě asi i vzdělaná, tak já nevím. Asi ty malé "potovory" zlobí jen ve svém rodišti a ve skutečným domově se chovají vzorně. Prevíti nevděčný :-(

Na Zorku se těším, prý si pro svoji kámošku Amandu přijede s páníčkem a paničkou. Tak určitě nafotím a fotky vložím sem.

 

 

Slíbené fotečky

18.05.2012 15:07

Jedná se o fotografie pořízené z mého domova. Pozor - nejsou vhodné pro osoby které si chtějí pořídit "roztomilé štěňátko". Těmto lidem budiž útěchou, že jedinec toho nenapáchá tolik, co 5-8 členná likvidační četa. Ohlodanou ohrádku mají na "černé listině" matky těch nezbedníků. Naopak na dubovém schodišti si štěňátka rádi brousí zoubky a to by mě fakt někdy ranila i mrtvice :-)

  

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek..

17.05.2012 23:34

A tak jsem své předsevzetí vzala opravdu doslova a nastoupila jsem s plnou "výbavou". Výsledkem bylo, že chlupy jenom lítaly :-)

Amon se k mé velké nespokojenosti naučil přelézat ohrádku a zničil daňové přiznání a plno důležitých dokumentů, včetně výpisu z katastru nemovitostí. Přišlo mu to jako úžasná zábava :-(   

Když jsem se rozhlédla kolem, zjistila jsem, že má manžel asi  pravdu a že to u nás v bytě připomíná psí boudu. Stopy likvidační čety jsou patrné úplně všude. Zítra vložím fotky  a věřte, že veselé obrázky to nebudou. Naštěstí jsem šťastný člověk a zastávám názor, že dům má sloužit nám a ne my jemu. Tak to tu budeme mít ohlodaný, oslintaný,okousaný a podrápaný, ale zdravíčko a štěstíčko je to hlavní.

Konečně zase trochu sluníčka

17.05.2012 13:13

Dospěláci se zase mohou pěkně vyhřívat, což milují a doma mi už zůstala jen Amanda a Amon. V sobotu odjede Amanda a v neděli Amon (Hugo). Konečně budu mít více času na dospěláky a už se na to těším a oni taky. Růžena se Sárou po štěňátkách pěkně línají a až si je vezmu do "parády" s kartáčem, tak to budou holky koukat,co z nich vykartáčuji a budou zase jako nové.

Dopis od Alexe ( Jeffa )

16.05.2012 12:29

Ráno jsem dostala hezký dopis od Alexe který vkládám sem a od jeho majitelky pochvalu a tu vkládám do referencí. 

Zdravím svou chovatelku a z nedalekých Zlatník mávám bílou packou.
Cestu jsem zvládl levou zadní, koukal jsem se, kam jedu a byl úplně
hodnej. Když jsem přijel, prohlídnul jsem si svůj rajón, kde za chvíli
budu pánem a seznámil se se sousedem. Bernský salašnický, povím vám,
chlap jak hora, ale zkamarádili jsme se. Po obhlédnutí zahrady na mě
přišla strašná únava, tak jsem si zalezl do pelechu a spal a spal...
jen teda nechápu, seděli u mě 4 dospělí lidi a koukali na mě celou
dobu co jsem si spokojeně oddychoval. Přišla noc a já byl vzornej.
Spal jsem v pelíšku, že o mě panička nevěděla. Občas jsem ji chtěl
vyzkoušet, jestli dává pozor, tak jsem zakňoural, ale byla hned u mě a
já mohl zase v klídku spát. Vyzkoušel jsem ji tak 3x a obstála ve
všech případech. Dneska mi říkala, že má v pondělí zkoušku a že se
musí učit. Tak jsem zase hodnej... Nenápadně okusuju co se dá, ale
vždycky mě načape a dostanu hračku. Taky mi tady chutná, večeři jsem
zbodnul a teď si chodím uždibovat ze snídaně.
Děkuji Vám, že jste se o mě tak starala, výsledkem vaší práce je to,
že ze mě teď má moje nová rodina tááákovouhle radost a jsou za mě moc
rádi.
JEFF

Augustína v novém domově

15.05.2012 22:15

Doma ji říkají Matylda, věděla jsem to už dříve a tak to byla Matylda i u nás. Naprosto úžasné fotky mi poslali Martin a Edita a moc za ně děkuji.

 

Sladké sny

15.05.2012 13:52

Zdeno z Agátové cesty

14.05.2012 14:29

Za krásné fotečky pejska, kterému doma říjkají Udo děkuji paní Monice.

Pachatel přistižen na místě činu.

13.05.2012 19:47

Záhada je vyřešena a mé podezření se potvrdilo. Nevhodné předměty štěňatům dává můj mladší vnuk Davídek. Prý dárek, dárek, dárek...

<< 19 | 20 | 21 | 22 | 23 >>