Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: třetí víčko

Datum: 18.04.2015 | Vložil: Ladislava

Chápu Vás...věřte, že ano. Jsou problémy, které se prostě v narkoze řešit musí. S tím nic nenaděláte. Např. zmíněná kýla. Pokud je to skutečně kýla, která může být na životě ohrožující, tak se prostě musí řešit. Nevím, jak rozsáhlou kýlu má váš pejsek. Pokud je jen nepatrná, tak já bych ji operovat nedávala, ale nevím, zda vy můžete posoudit zda je nepatrná, nebo ne. Ta slzná žláza vím ze zkušenosti, že se prostě jen vystřihne, je to zákrok asi tak na 15 min. a odcházím od veterináře s pejskem, na kterém nepoznáte, že se mu právě něco z oka odstřihlo. Já jako chovatelka tady ta štěňátka vypiplám jako děti, ten vztah k tomu člověk prostě má a je mi vždy moc líto, když mi někdo zavolá, že jim pejsek zemřel na operačním stole. A rozhodně nesouhlasím s názorem vašeho veterináře, že buldok je fajn...ale že je to ....jiným slovem - zlatý důl pro veterináře. To kdysi tak bývalo, to je pravda. Dnes tomu tak není. Buldok je pes, jako každý jiný, má své problémy, to je taky pravda, ale můj syn má německého ovčáka a já mohu naprosto s klidným svědomím říct, že on má se svojí fenou problémů víc, než já se všemi buldoky dohromady. U buldoka je rozhodně nejdůležitěší mít svého veterináře, který buldokům rozumí a zná je. To je pravidlo, které ctím a uznávám...ne, že pan doktor je kapacitou ve svém oboru. To opravdu ne.

Přidat nový příspěvek