Re: Adélka

Datum: 06.02.2013 | Vložil: Hanka

A myslíš, že by už skutečně neměla mít štěnda? Obdivuju tvůj úžasnej přístup ke svým psům, jsem hrdá, že mám štěně od tak zodpovědné chovatelky. Snad se příroda umoudří a hárat přestane. Já jsem teď měla velký problém s Guliverem, v neděli mu tu a tam odkápla kapička krve z pinďourka, vzala jsem ho hned na kliniku a tam zjistili, že se mu přímo na špičce močové trubice udělal nádůrek asi jako třešnička. Je to prý nezhoubný nádor mladých psů, který se vstřebá, jenom se obvykle dělá na nohách. Dostali jsme ATB a ještě nějaké pilule a jeli domů. V pondělí v noci začal z toho místa krvácet opravdu masivně, všude jsem měla louže krve, nestačila jsem jí uklízet, tak jsem se na to vybodla a jeli jsme zase na vet. Tam ho okamžitě operovali, nádor odstranili, udělali plastiku moč. trubice, dali mu krev, protože jí ztratil hodně. Včera jsme byli na kontrole, a je to dobré, vyndali mu kanylu a čekáme už jen na vyndání stehů 14.2. Jsem z toho šíleně unavená a jsem šťastná, že mám pračku se sušičkou, musela jsem prát i potahy na matracích......Guliver jak jinak, nechtěl odejít z kliniky, protože si tam sním hráli, doktorka se od něj nechala porazit na zem, aby se mohl lépe mazlit, doma se hned vrhl na vyprané složené prádlo, co jsem nestihla uklidit a vymetl mi s ním podlahu, prostě Guliver je opět v pohodě :o)

Přidat nový příspěvek