Ahoj buldoci

Datum: 01.01.2013 | Vložil: Samková

Přeji všem buldokům a jejich páníčkům vše nejlepší v roce 2013.Letos jsme měli snad nejhezčí vánoce,sešli jsme se celá rodina a Coco bala ve svém živlu,byl to úžasně štastný pes.Dováděla s vnoučaty a já viděla,že se snad i směje.Každého vítala.lítala s dětmi a dárky rozbalovala nejrychleji ze všech.Silvestr byl horší,byli jsme s Coco doma.má ráda procházky,tak jsme se šli projít a jak slyšela petardy běželi jsme honem domů protože sezačala bát.Já bych ty petardy zakázala.Coco mě seděla u nohy a ani se chudák nehnula.Snažila jsem se ji zabavit,hladila jsem ji a nahlas jsem pustila televizi.No,přežili jsme to ,ale Coco byla štastná,když ten rámus skončil.Pozdravuji paní Hanu a Gulivera....poznaly jsme se v Nižboru,Coco dostala výbornou a je chovná,máme už vybraného ženicha,tak uvidíme jestli se nám podaří štěnátka.Mimochodem jěště mi nepřišel rodokmen.Tak se mějte všichni moc dobře a at Vám buldoci dělají jenom samou radost,jako mě Coco...je strašně hodná,nic neničí,abych to nezakřikla a všechny miluje,je to takovej mazel mějte se

Přidat nový příspěvek