Re: Udo

Datum: 18.10.2012 | Vložil: Ladislava

Z toho nemusíte být špatná, to není nic hrozného. Dříve se na to pohlíželo jako na něco děsivého, ale v dnešní době se to lehce vyléčí. Já bych mu nechala dát tu kapku mezi lopatky, nejlepší je advocate, nevím co mu doktor dal, ale patrně něco podobného. A postižená místa oplahovat přípravkem ecdodex - opatrně aby se mu to nedostalo do očí. Musí se to naředit.A za pár dnů je po parazitu a už se nemusí nikdy v životě objevit. Nevím co máte za šampon, asi nějaký dezinfekční, tak na ten bych se vybodla a spíš ten ecdodex. Moje maminka má francouzského buldočka a taky mi pořád do telefonu líčila, jak má fena nějakou alergii a jak se pořád drbe a je neklidná. Potom tam jel manžel a když mi popsal jak to fena má, tak jsem příště po manželovi poslala ampulku s advokate a naředěný ectodex, mamka ji to mezi lopatky dala, 2x ji vykoupala v roztoku a fena se za týden zklidnila a je po "alergii". Za 3 týdny ji srst narostla a je to už půl roku a fena je v naprosté pohodě. Tak se neděste, Udo si asi trochu oslabil imunitu, někdy se to stane po očkování, někdy po nemoci a trudník - demodex se pomnoží a je to hned. Já u svých psů to nemám, ale já občas odčervuji mj. i přípravkem Ivomec a ten pomnožení trudníku nedovoluje.

Přidat nový příspěvek