Re: Re: Re: štěně

Datum: 08.01.2013 | Vložil: Vítek

Máme pejska doma sotva 3 měsíce, ale moje sodavadní zkušenost je taková - pejska pravidelně co 2-3 dny "drbeme" rukavicí na vyčesávání chlupů a díky tomu rozhodně žádné chuchvalce doma nemáme - samozřejmě se chlupy v bytě objevují, ale když to porovnám s domácnostmi od známých co mají růlzné pejsky, tak to rozhodně k nějakému extrému nesměřuje.
Náš pejske rozhodně také neslintá - za ty 3 měsíce slintal jen 2krát a to když venku viděl kachny - Bůh ví proč:-)), ale je pravda že po napití je to trošku náročnější, uvědomil jsem si, že mu někdy už automaticky utřu kapající vodu, aniž bych o tom uvažoval..
Ohledně socializace a posezení - snažíme se vybírat nekuřácké prostory, kde nehraje moc nahlas hudba a v takových prostorách nemá pejsek nejmenší problém. Samozřejmě pokud se jedná o nové prostředí tak je zvídavý co kde je, ale není to nic hrozného. Tento rok jsme byli na Silvestra v rodinném domě, kde bylo cca 25 lidí a štastnějšího pejska sem už dlouho neviděl :) (a když už toho na něj bylo kolem 22:30 dost, tak v klidu usnul..)

Přidat nový příspěvek