Re: Útoky na buldoka

Datum: 26.12.2016 | Vložil: Veronika

Dobrý večer, jasné pri fenke Zare sa nám to stávalo často i keď ona nikdy za nič nemohla. Išli sme po ulici a naraz sa na nás obe navalil nechutný velký psisko asi starší vlčiak ( neviem čo to presne bolo mal veľmi dlhú srst ) a v tom momente som myslela že nás zabije obe, bol ako myslov zbavený, ani dodnes neviem ako som Zaričku 22kg v jednej ruke zdvihla v momente do luftu aby jej nič neurobil....a neskor ju bezdovodne napadol staford - pokúsal ju do nohy...potom zas zlatý retríver ten jej očným zubom prekusol jazyk, že by si doňho mohla peercing dat atd... No tá rada - ty s tvojim psom určite nijakú chybu nerobíš...vhovám AB poznám ich a viem presne o čom hovoríš. Chyba ke práve na druhej strane u psov, ktorý bezdovodne napádajú toho tvojho. Zlý prístup majiteľov k svojim psom...psi nemajú žiadny rešpekt, lebo ich vlastný majitelia za také chovanie nepotrestajú práve naopak ešte ich chvália a skúšajú to celé otočit proti vam adt...často je dôvodom napadnutia AB iným psom práve to je hlučné dýchanie - chrčanie veľa psov to dráždi. No tak či onak my s tým nič nenarobíme, čiže moja rada znie: kašli na takých ludí obchádzaj ich veľkým oblúkom, poprípade chod venčit v iných intervaloch ak vieš, že kedy chodí napríklad sused so svojim hlúpim psom, ale hlave nemaj nočné mory - a chod so svojom psíkom riadne von, on chudák za to nemože a prechádzky potrebuje...bud viac ostražitý, daj pozor aby si sa vyhol kontaktu so zúrivými psami a všetko bude zas ok.

Přidat nový příspěvek