stenatka

Datum: 15.03.2014 | Vložil: ada

dobry den chtela by jsem vas poprosit o recept pro stenatka AB maji mesic a 3 dni krmime je od narozeni susenim mlekem puppy milk kvuli obave ze fena ma vsobe virus uz jsem vam psala ohledne stenatek ktere postupne umreli a zustali nam dve ale zatim se jim dari mame ted obavu jak je zacit krmit veterinarka nam objednala royal granule a ted cekame nane ale ja by jsem chcela ich krmit i jinou stravou protoze si myslim ze kdyz prisli o mleko od feny a vlastne od narozeni papaji suseno mleko chcela bych jim dat neco vic nez granule cetla jsem na vasi strance nejake recepty jen ted nevim v jakem mnozstvi a jak se pripravuji mne se zdaji stenatka na svuj vek male proto je chci zacat krmit nejak setrneji vazi 650gramu cetla jsem neco o jogurtu s vajickem jen nevim kolik jim toho muzu dat taktez nejake masicko tstovinu varenou nebo neco jineho nemam skusenost jak je prikrmovat a jestli jim mam stale davat to mleko ikdyz budou papat jinou stravu z mlecka maji prujem a jsou stale hladove krmime je kazde 3 hodiny ale jim to uz nestaci tak vas proto prosim o radu budu vam vdecna dekuji

Přidat nový příspěvek