Ach ti veterináři!

Datum: 22.09.2013 | Vložil: Markéta s.

ANO, je to teď čtrnáct dní, co jsem navštívila veterinářku s tím, že má náš pěti měsíční ve stolici krev. Skutečně mi bylo řečeno, že je pes ve velmi vážném stavu, a že je jen zázrak, že se ještě drží na nohou. Dostali jsme entizol a jeli jsme domů. Jelikož nemám se psími nemocemi žádné zkušenosti, při dalším krvavé stolici na procházce jsem málem omdlela! Jela jsem se psem na kontrolu a dostali jsme prášky na odčervení a nakapáno mezi lopatky proti blechám! To už jsem ale nevydržela a zavolala jsem paní Holmanové, které také tímto velice děkuji za její pomoc. Nebýt její konzultace, pes by k tomu všemu dostal ještě další odčervovací tablety, které jsem mu na velké štěstí nedala. Psa jsem neustále pozorovala a čekala jsem, kdy to s ním teda praští. Naštěstí se nic takového nestalo, pes žral, pil a byl veselý – na rozdíl ode mně. Ulevilo se mi až ve chvíli, kdy jsme psa přivezli paní Holmanové ukázat. Ta na něj zkušeným okem mrkla a zavelela - změnit veterináře! Pes byl v dobré kondici, nehubnul, nic ho nebolelo, po týdnu podávání prášků bylo vše v pořádku. Na historku z ordinace – uděláme pro jeho záchranu všechno, ještě dlouho nezapomenu! Také paní Holmanové děkuji za její přínosný článek ohledně veterinárních služeb na blogu, neboť chovatel začátečník zkrátka zkušenosti s veterináři nemá a je dobré vědět, jak to také dnes u veterinářů chodí. Paní Holmanová je zkrátka buldočí Guru, který svou smečku umí ochránit i na dálku!!! Díky a s velkým pozdravem Markéta a Fantomas

Přidat nový příspěvek