Jitka

Datum: 08.08.2013 | Vložil: Jitka

Děkuji.Pejska mam bez PP.a dostala jsem ho jako darek který jsem opravdu chtěla.Roky už od mala ma tři operace za sebou.Prvni byla ve třech měsicich to byl z roštěpem který mu vadil když papal.Vše co snědl tak šlo čumáčkem ven.Veterinář mi naznacil že by bylo pro toho pejska lepši ho nechat uspat.Což něco takového u mě nepřipadalo v úvahu.,bojovali jsme oba,ja i Roky,ale především on.Prvni operace se nezdařila,že mu špatne srustaji tkaně,tak šel na druhou.Dnes už ani nejde poznat že něco takového měl a ja jsem rada že jsem ho na tom stole nenechala.A ta třeti operace,ta byla kastrace.Joo a špatny vrh beru jako,to čim si ten pes už prošel.Později jsem se dozvěděla že všechny štěňatka byly darovane,že neměli vyvynute na zadnich nohách klouby a majitelka fenky,neměla silu je nechat uspat.No hruza!.Dnes už vim že to přežil jediny Roky který měl,roštěp,nesestouple varle.A i potom co vše zažil u veterinařu,tak jim škrabe dveře že chce jit dovnitř.Vůbec se neboji a chodi tam rad i když jen na očkovani:o))Dnes je to zdravy pes,a vim že jsme ten boj spolu vyhrali.A vy jste mi otevřela oči,tim že bych to určitě poznala kdyby ho něco bolelo.Teď když zavzpominam tak opravdu on zna mě a ja jeho.Tak vam moc děkuji za vše a pozdravujte Roxanu a zbytek psi posadky:o)) přišti rok se vam ozvu v případě zajmu o štěnatko.Děkuji a mějte se i s hafikama dobře.Jitka

Přidat nový příspěvek