Re: nechce jíst

Datum: 07.07.2013 | Vložil: Ladislava

Zdravím vás paní Samková. Nenabízela bych nic a nechala bych ji pořádně vyhladovět. Občas se mi taky stane že některá fena přestane žrát a zatím co jsem kdy udělala blbě bylo, že jsem ji začala podstrojovat a snážet možné i nemožné. Velká chyba!!! a už to nedělám. "Vypěstovala" jsem si z ní mlsnou čubu - tím myslím Naďu, která byla proti ostatním fenám podle mě hubená. Nakonec už nežrala nic jiného, než syrovou svalovinu a stejně byla podle mě pořád hubená. Po roce jsem si řekla, že tak už to dál nejde a dostávala to, co ostatní. Týden to nechávala a dnes už baští to co ostatní a ejhle, dokonce nabrala a je už podle mě tak akorát. Nenechtě se vydírat. když bude mít Coco hlad, tak se nažere. Pokud by byla nemocná, musela by jste vidět i jiné příznaky, spaní sice k tomu taky patří, ale u buldoků se z toho moc nedá odvozovat. Taky už z ní je dospělá fena, začne být línější, nebude mít tolik aktivity a tím menší spotřebu krmení. Já podstrojuji jen fenám v druhé polovině březosti a v době kojení.

Přidat nový příspěvek