Ach ten limit!!!!

Datum: 23.06.2013 | Vložil: Ladislava

Bohužel žádné novinky vkládat nemohu, protže mám překročen limit, přesto že jsem nedávala žádné fotky, ale je to vysokou návštěvností ohledně štěňátek. V novém měsíci už to bude lepší. Uvažovala jsem o navýšení limitu, ale je to docela drahé a hlavně teď už zbytečné. Od července to bude zase v pohodě. Teď se dostanu jen sem. První vrh je u nových majitelů. Zůstala jen Dorotka, která je...no, zatím průměrná a musím uznat že ve vrhu byly i mnohem hezčí fenečky, ale já to nějak neřeším. Po narození jsem na ni ukázala že zůstane doma a tak se taky stalo. Z druhého vrhu je v novém domově jeden pejsek a jedna fenečka a tento týden odejde druhý pejsek a jedna fenka. Zůstane zde tedy volná poslední fenka Emilka, která je nádherná, nejraději bych si ji nechala,ale to už bych měla těch svěřenců moc a nemám na to ani prostory. Emilka je tedy hezčí než Dorotka, ale já už Dorotku doma nechat musím, vnuci ji milují a to bych jim udělat nemohla a já věřím na intuici jako vždy, že ona mi to vrátí :-) Jinak vlastně stejně nic nového není, jen chci vložit pár fotek a video a taky odkaz na krmení.

Přidat nový příspěvek