Ach jo....

Datum: 13.04.2013 | Vložil: Hanka

Tak Guliver má za sebou první napadení psem. Už jsme se vraceli z Procházky, Guliver blaženej, protože se už mohl vykoupat v rybníku a už na vodítku, když k nám přiběhnul bulterier a rovnou se Gulísovi zakousnul do ucha a rval ho. Páníček toho psa, samozřejmě "namakaný" mladý muž nemohl svého psa z Gulivera dostat. Snažil se mu rozevřít tlamu, škrtil ho....trvalo to všechno neskutečně dlouho, já jsem Gulivera držela pořád co nejblíž k tomu psovi, aby nevznikal ještě větší odpor a bulík nerval víc. Ucho je zachráněné, veterinář mu ho oholil, vyčistil, dal mu injekce proti otoku a bolesti a ATB, každý den mu to čistím a pilule má ještě na několik dní. Už to vypadá podstatně lépe, otok opadnul, rány se hojí......Bylo to hnusný a víc se o Gulivera bojím. V noci na dnešek běhal se svou psí kamarádkou a jelikož byla tma, nevšimla jsem si bezdomáče ležícího u kontejnerů, takže se Guliver opět pobavil, přestala ho zajímat fenka a očichával toho tvora, když skončil s kontrolou zvednul nohu a důkladně ho "podepsal" :o)) To už jsme ale obě, já i panička fenky lapily své chlupatce a prchaly domů, kdyby se náhodou probral :o))

Přidat nový příspěvek