štěně

Datum: 07.01.2013 | Vložil: Nikola

Dobrý den všem,
mám velké přání pořídít si AB, nechci ale nic unáhlit a proto bych byla ráda kdyby jste mi mohli trošičku poradit. Zatím jsem vždy měla jen yorkshirskeho teriera, proto mám obavy z buldočího línání a slintání (teda pokud vůbec slintají, alespoň tak působí, že jo :)) samozřejmě to překousnu protože oni za to prostě stojí :) ale dá se alespoň nějak omezit? Nerada bych měla plný byt chlupů .... AB jsem si vybrala jak proto, že je podle mě nádherný tak hlavně také kvůli povaze. Jsem studentka vysoké školy takže zatím bych na pejska měla času dost ale bydlím sama, takže občasné samotě nezabráním a proto mi přijdou buldoci ideální protože se o nich říká, že jsou klidní a doma většinu času prospí je to pravda? Pro mě je pes na prvním místě a chtěla bych s ním trávit co nejvíc času proto bych ráda kdybych ho mohla brát všude kam to půjde sebou, dá se AB dobře socializovat, aby nebyl ve větším počtu lidí (v restauraci atd) vystresovaný? A jak je to tedy s tou jejich aktivitou asi je to individuální a mnou neovlivnitelné že? Ráda si přečtu vaše zkušenosti a názory :) moc moc předem děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji Vám ať si život s buldočky jen užíváte a máte co nejméně starostí .... Snad se k vám také přidám ......

Přidat nový příspěvek