Re: Re: Re: Haló, kde jste .o))

Datum: 29.12.2012 | Vložil: Ladislava

Zatím hárá jen Adéla, tak těžko říct kdy rozhárá své sousedky :-) Spíš bych štěňata viděla na březen - duben. Adélka má své vrhy za sebou a nechat ji doma mi nedělá problém, s krmením nemám nouzi a uživila bych třeba 30 buldoků, ale spíš by to člověk nestíhal a hlavně by je neměl kam dát. Už jsem taky prodala fenu která mi v chovu nevyhovovala, ale byla to mladá fena. Pokud se někdo zbavuje starých fen jen proto, že už z nich nic nekouká, tak je to hnusné, ale když se jim najde dobrý domov, kde se mají na stáří dobře, tak proti tomu nic nemám. My chovatelé, když máme více pejsků, tak to není takové jako když má někdo jen jednoho a vše se točí kolem něho a mnohdy se starší fena v nové rodině krásně ubytuje a stáří si užije lépe než u chovatele. Ale každý buldok se proto nehodí a Adélka se zde narodila a taky tady dožije, protože jinde by asi steskem umřela. Bude mi ji líto, až fenky budou mít štěňata, protože já si jsem jistá, že moje fenky jsou rádi březí a vzájemně si březost závidí a Adéla přesto, že byla vždy mizerná matka, tak bude fenám štěňata závidět. Je to, ale nádherná fena a je ve vynikající kondici a doufám že ji to ještě dlouho vydrží a udělá výstavní kariéru jako " důchodky" -veteránka :-)

Přidat nový příspěvek