Re: Haló, kde jste .o))

Datum: 28.12.2012 | Vložil: Bára

Tak i my přejeme opožděně krásné svátky! Musím Bertu více než pochválit, protože když jsem stromeček zdobila, koukala na něho s údivem, ale zatím se ho ani nedotkla a jen jemně čumákem ťuká do ozdob. Horší to bylo s dárky....:)) intezivně mi pomáhala balit, hlavně motat mašličky jí fascinovalo. U štědrovečerní večeře usnula pod stolem, což hlavně další členy rodiny pobavilo, protože jí do té doby neslyšeli chrápat....:)) pad dostala jako první dárek - kost, přiznám se, abych jí zabavila u dalšího rozbalování, což se podařilo a když jsem k tomu přidala ještě novou hračku, hystericky běhala od jedné věci k druhé a nevěděla co dřív vzít do tlamy.... po dvou hodinách vyčerpáním usnula.....:)) je to moje zlatíčko a řekla bych že už celé Kampy.... miluje všechny psy, nejraději by si hrála bohužel přesně s těmi malými psíky, což ale většinou jejich paničky moc neocení.....:)) musím jí jen držet na vodítku když kolem běhají děti, chtěla by si s nimi hrát, ale jejich maminky to moc nechápou a taky když kolem někdo táhne kufr na kolečkách, to se může Berta zbláznit radostí...:) Zajímavé je, že jsme jí s babičkou vzaly s sebou, když jsme šly pro kapra, myslela jsem, že bude nadšená z ryb, ale poté co čuchla ke kádi, dostala něco jako panický strach, začala se kroutit z vodítka, lehat si na zem a kňučet, tak jsem jí musela vzít do náruče a odnést pryč...... zdravíme ostatní chrochtavé tančíky.....:))

Přidat nový příspěvek