Re: Re: Re: Udo

Datum: 07.09.2012 | Vložil: Hanka

:o)) Závidím, že se Udo venčí na zahradě, Guliver trvá na procházkách, když chce ven sedne si ke dveřím a žačne "mňoukat" děsné zvuky, ale dost důrazné, abych pochopila....Takže chodíme ven a ten pacholek mě tam tahá i když nepotřebuje. Máme dvě trasy, jedna je lesopark Hvězda a druhá Šárka. Poslední dobou Guliver miluje Šárku, takže jak vylezeme z baráku, nabere směr a začne mě přemlouvat ať jdeme tam :o)) Neodolám mu :o))) zítra si užije, jdeme s kamarádkou na výstavu Novofundláků v kempu Džbám, to je slušná cesta celo Šárkou :o))) Při jídle se chová Guliver velmi distingovaně, nemlaská, nedělá svinčík kolem, ale když mi povídá, tak obvykle mám co dělat, abych nespadla smíchy z křesla, to jsou neskutečné zvuky :o)) Když nechápu jak vážné věci mi sděluje, začne až ječet, zní to jako by někdo týral dítě, a potom sebou plácne na záda a čeká na masáž, tu má moc rád a vyžaduje jí denně :o))) kolik práce já bych udělala, kdybych neměla Gulivera, ale on mě baví a život s ním je neuvěřitelnej :o))) Taky bych chtěla vidět fotku Uda :o)))

Přidat nový příspěvek