Re: Re: Brayen a Cecilka

Datum: 06.09.2012 | Vložil: Hanka

:o)) Musím se smát jak Udo reaguje na jídlo a věci podobné jídlu:o)) To Guliver nějak moc žravý není, spíš je to estét, ke všemu si čichne tak opatrně, aby se ani nosem nedotknul. Vody z misky se nikdy nenapije dvakrát, ale to mě dělali všichni psi, je to moje vina, pořád jim dávám čistou...Guliver teď začíná "značkovat" sice nohu nezvedne, ale dává si záležet, aby se podepsal na každou psí značku. Mám s ním jediný problém a to, že jak vidí děti, nebo lidi jemu sympatické hned k ním letí, nenechá se zastavit povelem. Takže na procházce sleduji bedlivě okolí a jak vidím malé děti, přivazuju ho. Taky dneska poprvé zavrčel na psa. Boxer si ho nahrnul pod pod sebe a nechtěl ho pustit, Guliver chvilku dělal mrtvého brouka, ale potom opravdu zle zavrčel, tak jsem zakročila a boxera z něj sundala. Guliverův pohled mě rozesmál, podíval se na mě a jeho oči říkaly:" páni, ty jsi fakt dobrá " :o)) Je to moje láska a jeho neustálé olizování a mačkání jeho xichtíku k mému obličeji mě dělá nejen lišej, ale i velikou radost :o)) zdravím všechny buldoky i s páníky :o))

Přidat nový příspěvek