První žihadlo :o)

Datum: 27.08.2012 | Vložil: Hanka

Ahoj buldoci :o)) Včera jsme byli s Guliverem plavat a potom běhal s obrovskou smečkou různých psů. Nejvíc se mu líbila chrtice co měla stejnou barvu jako on. Co ti dva předváděli....všichni jsme odpadli smíchy :o)) je na buldoky neobyčejně vytrvalý, když jsme se vrátili jeho tři setři odpadli a Guliver poračoval v prdlení. To se mu nevyplatilo, protože dostal žihadlo od včely, byla jsem ráda že můžu sledovat jeho reakci. Žádná alergie se nekonala, ale Guliver si celou cestu domů v autě ztěžoval různými ukřivděnými zvuky, že ho něco píchlo do nožičky a pořád mi tu ubohou nohu ukazoval. Musela jsem se smát v tom docela hustém provozu, tak jsem přestala pozorovat psa a radši se věnovala řízení :o) Jo a jako Udo taky zápasí se zahradní hadicí, jenom že už jednu prokousnul, tak má zákaz :o)) taky mi málem proboural plot na dětské hřiště, aby se mohl pobavit s dětma, když jsem ho přivázala a odcházeli jsme, slyším volání jedné z maminek. Za náma běžel její chlapeček asi dvouletý a chtěl si pohladit pejska. Takže nakonec se Guliver dočkal pomazlení a chlapeček si užil pejska .o)) Laďko, vydrž, vím jak kmitáš kolem štěňat a nespíš.....

Přidat nový příspěvek