Re: ZRADA

Datum: 19.08.2012 | Vložil: Laďka

Milá Naďo, sem skutečně můžete vložit úplně všechno. Radosti, starosti, ale i smutek. Každý máme někdy nějaký ten den blbec a já bych o nich mohla povídat. A víte co vám řeknu? Anglický buldok je právě ten doping a když mám nějakou tu smutnou náladu a depku, tak moje pesani za to nemůžou a musím se zvednout a postarat se o ně. Buldok je Váš kamarád, je to přítel co nezradí nikdy a je s Vámi vždy, když to potřebujete. Já jsem se svého manžela nikdy neptala, zda si AB mohu koupit. Já to doma pouze oznámiuji. Jsem svobodný člověk, myslící bytost, o své psy se starám pouze sama a po nikom v rodině nechci aby se mi o pejsky starali.
Pamatuji si před lety, když jsem začala uvažovat o tom, že si pořídím chovnou stanici, tak si mě podal můj švagr, že jsem se snad zbláznila a že to jsou hnusný čoklové a měl prostě divné řeči a hlavně...něměl žádné právo mi do toho kecat. Zachovala jsem klid a s ledovou tváří mu řekla : Vláďo, já si je pořídím, tobě do toho nic není, platit mi je nebudeš a pokud tě to uklidní, tak ti slibuji, že po tobě nikdy nebudu chtít, aby ses mi o ně staral. Tak hlavu vzhůru a zítra bude lépe. Pokud je AB Vaše přání, tak život je příliš krátký na to, aby si člověk přání neplnil. Váš manžel Vás k vůli pejskovi neopustí a pokud ano, tak nestojí za nic.

Přidat nový příspěvek