Blog

Informace

03.03.2012 14:01

Všechna naše štěňátka jsou již zadaná a další případní zájemci si musí počkat na další vrh od naší fenky Roxany.

Štěňátka - 8 dní

28.02.2012 23:23

Všechna naše štěňátka se mají skvěle, jsou plně kojená a Sára je úžasná maminka. Přesto, že se jedná o její první vrh,tak se vše naučila bez problémů, všechna štěňátka pečlivě čistí a vzorně se o ně stará. V krmení je sice hodně vybíravá a nejraději by baštila jen syrovou svalovinu, ale tvaroh a mléčné výrobky, které ji musím tím pádem dávat lžící přímo do tlamičky sice spolkne, ale netváří se moc nadšeně. Ale jsem spokojená i tak. Mám tady i takové feny, že to nespolknou ani za nic a než naberu druhou lžíci, tak mi drahého smetánka pěkně "vyflusnou" na zem.

Sára beze sporu bude patřit k nejlepším fenám, co se odchovů a štěňátek bude týkat. Je neuvěřitelné, jak nejprve kouká do porodní bedny, ze které strany asi tak by bylo nejvhodnější vstoupit, aby neublížila miminkům. Štěňátkům se umí natočit tak, aby mimina měla co nejlepší přístup k "cisterně" a mohla bezproblémově "tankovat".

Je to moje šikovná holka a zvládá to všechno velice dobře a ušetřila mi spoustu práce. Štěňátka mají průměrný denní přírůstek cca 7-8 dkg, což je výborný. Dnes dvě štěňátka už prokoukla a už to bude všechno o moc veselejší. Z morčátek se pomalu budou stávat malinký buldoci :-)

Štěňátka

24.02.2012 20:06

Vkládám aktuální foto štěňátek. Jeden pejsek bohužel uhynul,ale o to větší radost mi dělají ostatní miminka. Báječně rostou, jsou spokojená a moc hodná.

Konečně máme štěňátka!!!!

19.02.2012 14:01

Dvě krásné holčičky a čtyři kluci.

Pozdrav z Plzně

15.02.2012 21:18

A dnes nám přišel další pozdrav z Plzně. Je to pejsek z vrhu "L" a fenečka z vrhu "V". Moc děkujeme a do fotogalerie jsem přidala i další fotky.

Xanto a Vanda z Agátové cesty

14.02.2012 18:03

Nádherné zimní fotečky nám poslala jejich majitelka, paní Ilona-Schweiz. Více fotek jsem vložila do fotogalerie.

Očekávání štěňátek

10.02.2012 21:47

Naše Sára má už krátce před porodem a z tohoto důvodu už nebude možné přijímat návštěvy na prohlídku našich pejsků a naší chovatelské stanice. Návštěvy přijímáme často a rádi a proto se tímto omlouvám a věřím že důvody pochopíte. Sára má týden a kousíček do porodu a musí mít už naprostý klid, protože štěňátka bude mít poprvé a vše je pro ni nové. Drží se skvěle, je v naprosté pohodě a je moc hodná, ostatně jako všichni naši buldoci. Všechny Vás tímto zdravím, zachovejte nám stejnou přízeň jako do této doby a přejte nám, aby vše dopadlo dobře. Ihned, jak to jen bude možné Vám naše dveře budou opět otevřené a doufám, že Vám budu moci ukázat nádherná štěňátka a šťastnou maminku. Všechny zájemce, kteří u nás mají záznam na štěňátko budu informovat do 48h po narození miminek. 

Přišel nám krásný pozdrav od Xandry

06.01.2012 14:06
Dobrý den,sice pozdě ale přece posílám fotky Xandry...
Skvěle se adaptovala do nového života a daří se jí na 
výbornou...
Vám přeji vše nej v novém roce a mnoho úspěchů.

S pozdravem Daniel 

Další pejsek do naší smečky

25.12.2011 18:28

Jelikož jsem celý rok zlobila a pod stromečkem bych asi nic nenašla, tak jsem si udělala  radost a pořídila si vánoční dárek podle své představy. A co jiného, než anglického buldoka.

Podle PP je to Chunky Chuck, ale u nás mu říkáme Kuky, protože tak mu říkal jeho dřívější majitel. Je moc hodný a láska mezi nami dvěma byla okamžitá a jsem moc ráda, že ho mám.

Vanda z Agátové cesty a Xanto z Agátové cesty

05.12.2011 13:56

Nádherné fotky nám zaslala paní Ilona ze Švýcarska.

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>